logo

Birlikte Denizlerde Projesi

In The Seas Together TRH4.1.ISEDP/P-03/1311

İlk kursiyer ön kayıtlarını 05 Aralık 2016 tarihinde almaya başlayan Birlikte Denizlere (BİRDENİZ) Projesi içerisinde yer alan Su Ürünleri İşlemecisi Kursu 20 Şubat 2017 tarihinde eğitimlere başladı.Kurs içerisinde kursiyerler, teorik eğitim, işbaşında eğitimi (staj) ve girişimcilik eğitimi olmak üzere üç ana bölümden oluşan eğitim programına tabi olacaklardır. Bu eğitimlerden başarılı olan kursiyerlere Balık İşlemecisi Sertifikası ve Girişimcilik Sertifikası verilecektir.

Daha Fazla

Birlikte Denizlere (BİRDENİZ) Projesi kapsamında kursiyerlere verilecek olan eğitimin, uygulama alanının oluşturulabilmesi için atölye hazırlıklarına başlanıldı. Daha önce Denizcilik Alanına tahsis edilen atölye projede uyguluma atölyesi olarak kullanılmasına karar verilerek içerisinde kapsamlı değişiklikler yapılarak küçük bir ''Balık İşleme Tesisi'' olarak planlanıp bu yönde çalışmalara başlanıldı. 

 

Daha Fazla

Teorik eğitimlerini tamamlayan 1. ve 2. grup kursiyerlere Girişicimcilik Eğitimi verildi. 

Daha Fazla
Bu site Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali katkısıyla hazırlanmıştır.
Bu sitenin içeriğinden yalnızca Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği veya Türkiye Cumhuriyeti’nin görüş ve tutumunu yansıtmamaktadır.
© 2017 Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi. Tüm hakları saklıdır.